دسترسی سریع

کلاس های آنلاین

کلاس آنلاین

به لطف خدا و با زحمات شبانه روزی گروه کنکور 100 بالاخره توانستیم بهترین سرویس موجود برای برگزاری کلاس های آنلاین در جهان را شناسایی کرده و با وجود مشکلات فراوان از جمله تحریم، آن را از کشور آمریکا خریداری نموده و در اختیار استاد و دانش آموزان عزیز قرار دهیم. با این کلاس ها خواهید توانست بهترین کیفیت را از تجربه کنید. در این سرویس، تمامی امکاناتی که برای یک کلاس نیاز است و حتی بیشتر از یک کلاس حضوری، فراهم شده است...

ابتدا از مزایای کلاس های آنلاین شروع کنیم و اینکه چرا کلاس های آنلاین؟ همانطور که می دانید قرن بیست و یکم را قرن ارتباطات نام نهاده اند و این یعنی برقرار کردن ارتباط در این قرن سریع تر است. نمونه ای از این ابزار تسهیل کننده ارتباطاتی، تلویزیون، ماهواره، تلفن و البته مهم ترین وسیله یعنی اینتنرت است. در چند سالی که اینترنت وارد جامعه مردم شده است روال زندگی مردم عوض شده است و عموم مردم بخشی از کارهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهند و روز به روز به کاربران اضافه می شود. فروشگاه های اینترنتی و مجموعه گسترده اطلاعاتی از این دسته هستند که مردم را از رفتن به فروشگاه ها و بانک ها و کتابخانه ها تقریباً بی نیاز کرده اند. 

ایران جزو کشورهایی است که در سال های اخیر به تعداد افرادی که برای رفع نیازهای خود به اینترنت رجوع می کنند اضافه شده است. در این میان، کمترین توجه به بردن کلاس های آموزشی و چند مورد دیگر به جامعه مجازی شده است که شاید این به دلیل آشنا نبودن به وجود جدیدترین تکنولوژی های موجود آموزشی در جهان باشد. به همین دلیل اساتید محترم همچنان کلاس های آموزشی خود را به روش های سنتی و وقت گیر و خسته کننده برای دانش آموز و استاد برگزار می کنند.

از میان کلاس های آموزشی که در آن ها وقت و کیفیت آموزشی بسیار مهم و مد نظر است کلاس های کنکوری می باشد که دانش آموز تمایل دارد تا در کمترین زمان، بیشترین مفاهیم را دریابد. کلاس های حضوری دارای چند خصیصه هستند که موجب می شوند تا وقت دانش آموز و استاد بیشتر تلف شود؛ چرا که در جامعه شلوغ امروزی برای رفتن به آموزشگاه، دانش آموز و استاد ممکن است ساعتها وقت خود را در مسیر تلف کنند و سپس خستگی راه و .... بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران که ترافیک و شلوغی غوغا می کند بر مشکلات می افزاید.

از طرفی، دانش آموزانی که در شهرستان های کوچک تر هستند چگونه خواهند توانست در کلاس اساتید به نام و معتبر در سطح کشور حضور یابند؟ یا آنها باید به شهرستان های بزرگ کوچ کنند! و یا آنقدر پول داشته باشند که استاد را به شهر خود بیاورند تا بتوانند با دانش آموزان دیگر رقابت کنند. خوب پس چاره چه خواهد بود؟

در راستای پاسخ به این سوال، گروه کنکور 100 با تحقیق فراوان توانست بهترین سرویس موجود را شناسایی کرده و خریداری و در اختیار استاد و دانش آموزان قرار دهد. این سرویس، همانطور که از نامش پیداست یک سرویس اینترنتی مخصوص کلاسهای آنلاین بوده که در آن، امکاناتی لحاظ شده است تا بتوان مزه کلاس حضوری را در خانه و بدون اتلاف وقت و رفتن به آموزشگاه چشید.

 

تماس با ما

آیا سوالی دارید؟احتیاج به مشاوره و راهنمایی دارید؟

در مورد هر موضوعی به ما ایمیل بزنید و پاسخ خود را دریافت نمایید.

راه های ارتباطی با ما:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 مدیر سایت                                            

استاد مشمولی                                       

شیمی 100

سایت شیمی 100 از اوایل سال 1392 کار خود را شروع کرد. در این مدت با ارائه جزوات حرفه ای خود توانست تا گامی در جهت موفقیت دانش آموزان بردارد. هم اکنون با بالا بردن کیفیت سایت در تلاش است تا بهترین خدمات آموزشی را برای دانش آموزان از کلاس های آنلاین گرفته تا جزوات فوق تکنیکی، ارائه دهد.

مهندس بگ لری

Scroll to Top